Przeskocz do treści

Pielgrzymi w naszej parafii

Do naszej parafii przyjechali na Światowe Dni Młodzieży pielgrzymi z Meksyku, Chile, Nikaragui, Boliwii, Hiszpanii i Argentyny. Witamy ich serdecznie, życzymy im aby czuli się u nas dobrze i mile nas wspominali jak wrócą do swoich domów.Pielgrzymi ŚDM

Aby ich ugościć potrzebna jest praca wielu osób, którzy czuwają nad ich rozlokowaniem w domach naszych parafian. Ogromne podziękowania kieruję do tych, którzy całymi dniami, a nawet późno w nocy, mimo zmęczenia opiekują się naszymi pielgrzymami, zajmują się logistyką, podwożą swoimi samochodami, karmią i przede wszystkim przyjmują ich w swoich domach.

Okazji do dobrych uczynków nam nie brakuje. I to jest najpiękniejsze. „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią”.

Wszystkim zaangażowanym w Światowe Dni Młodzieży już teraz z serca dziękuję!!!                                                                                                                                        Ks. proboszcz

meksykWe środę 27 lipca zapraszam wszystkich chętnych wraz z pielgrzymami na wspólna modlitwę do Bożego miłosierdzia  do kościoła na godz 15.00. We czwartek organizujemy wyjazd do Krakowa na Błonia na przywitanie Ojca Świętego Franciszka. Wyjazd z pod kościoła o godz. 13.00.

Są jeszcze wolne miejsca w autokarze. koszt 20 zł