Ogłoszenia duszpasterskie

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA
9 V 2021

O 14.55 koronka do Bożego miłosierdzia w Godzinie Miłosierdzia.
Na Mszę św. o 15.00 i spotkanie zapraszam kandydatów do bierzmowania. Nabożeństwa majowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.30, w sobotę po Mszy św. o 8.00.

Kalendarz liturgiczny:

Piątek – Święto Św. Macieja Apostoła (I w.). To jeden z pierwszych uczniów Jezusa, wybrany został przez Apostołów do ich grona na miejsce Judasza.

W przyszłą niedziele przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

÷

W przyszła niedzielę (III niedzielę miesiąca) składka z Mszy św. na remonty w naszym kościele. W III niedzielę kwietnia składka wyniosła 1911 zł.

W tym roku uroczystość Bożego Ciała przypada 3 czerwca. Procesja do 4 ołtarzy planowana jest tradycyjnie ulicami naszej parafii. W związku z tym, zachęcam wszystkich, którzy zawsze przygotowują ołtarze, aby włączyli się w ich przygotowanie.

Dziękuje wszystkim paniom. szczególnie z ul. Podkowińskiego, Gierymskiego i Rodakowskiego za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W najbliższą sobotę po Mszy św. o 8.00 do sprzątania kościoła zapraszam parafian z ul. Śląskiej (numery parzyste).

W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Kazimierę Sojka i śp. Irenę Zych, których pogrzeby odbędą się we wtorek o 14.00 i 15.30.
Polecajmy Ich dusze miłosierdziu Bożemu.