Przeskocz do treści

Ogłoszenia niedzielne

                                                         XI NIEDZIELA ZWYKŁA                                                   17 VI 2018

 O 14.55 koronka do Bożego miłosierdzia w Godzinie Miłosierdzia.

W dzisiejszą niedzielę  stowarzyszenie charytatywne „Dobrosław” będzie prowadziło przed kościołem kwestę na leczenie 8-letniego Krzysia z chorobą nowotworową.

Dziś III niedziela miesiąca. Składka na remonty w kościele (wymiana pieca CO).

Kalendarz liturgiczny:

Codziennie po Mszy św. nabożeństwo czerwcowe do Najśw. Serca Pana  Jezusa.

 Czwartek – wspomnienie  św. Alojzego Gonzagi (1568-1591) który zrezygnował                              z kariery i bogactwa, zmarł jako kleryk jezuicki opiekujący się                                         chorymi podczas zarazy w Rzymie.

Zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Przypominam dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu. Warto w modlitwach nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty z Bogiem czas. Niech nie zabraknie tego dziękczynienia w nadchodzących dniach.

W przyszłą niedziele będziemy obchodzili Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Po Mszy św o 10.30 nasz chór parafialny Vox Animae wystąpi z krótkim koncertem  na zakończenie roku pracy.

Dziękuje wszystkim paniom , szczególnie jednej z ul. Leśnej za sprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę  po Mszy św. o 8.00 do sprzątania kościoła zapraszam parafian z ul. Spacerowej.