Ogłoszenia duszpasterskie

17 NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.VII. 2021 r.

Dzisiaj wypada Święto Św. Jakuba, Apostoła, a kierowcy i podróżujący czcią otaczają także swojego patrona Św. Krzysztofa. Po każdej Mszy św. błogosławimy dziś pojazdy.

Kalendarz Liturgiczny

Poniedziałek – wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP

Czwartek – wspomnienie Św. Marty

Sobota – wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli, kapłana

W Środę o godz. 1800 zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.

Za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 830 będzie zmiana Tajemnic Różańcowych. Po wszystkich Mszach świętych będzie się odbywać zbiórka do puszek dla Janka Kozuba z Chrzanowa. Jaś cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Szansą na uratowanie mu życia jest terapia, która kosztuje 9 milionów zł. Więcej informacji znajduje się w gablocie. Jesteśmy potrzebni Jankowi, niech każdy, kto może wrzuci choćby złotówkę, a z Bożą pomocą kwota się pomnoży, tak jak to było z rybami i chlebem w dzisiejszej Ewangelii.

Jeśli ktoś chciałby się wybrać na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy z Grupą I chrzanowską, to zapisy będą w Domu Katechetycznym przy Parafii MB Różańcowej od 1 do 6 Sierpnia, w godz. od 800 do 1000 oraz od 1700 do 1900.

Dziękujemy Paniom z Honorowej Straży NSPJ za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższą sobotę po Mszy św. o godz. 800 do posprzątania kościoła zapraszam Parafian z ul. Górniczej           i Owocowej.

Wszystkim życzę dobrej niedzieli

 i zdrowego, bezpiecznego tygodnia!